2002 metais UAB „Arsaulitus” įkūrė autoservisą. Per gana netrumpą mūsų serviso veiklos laikotarpį, sunkiai dirbdami, pradėdami nuo nedidelių patalpų ir kelių darbuotojų, sugebėjome pasiekti mūsų užsibrėžtus siekius. Dabar galime didžiuotis moderniu, naujomis technologijomis aprūpintu autoservisu, kuriame pilnai atstatome automobilius po autoįvykių. Remontuodami kiekvieną automobilį stengiamės laikytis terminų ir prisiimtų įsipareigojimų bei suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Šiems tikslams pasiekti mes turime daugiau kaip 1500 kvadratinių metrų gamybinio ploto, 2 dažymo kameras, 5 automobilių geometrijos atstatymo stendus, daugiau kaip 20 darbo vietų automobilių remontui. Mūsų įranga pritaikyta taisyti visokio tipo automobilius, įskaitant ir paaukštintus, pailgintus mikroautobusus bei dengtus mikrosunkvežimius.

Didžiausias mūsų turtas, kuriuo nuoširdžiai džiaugiamės, yra aukščiausios kvalifikacijos geometrijos ir skardų, paruošimo dažymui, dažymo, surinkimo specialistai, kuriuos mums pavyko išugdyti ir išlaikyti. Mes pelnėme daugelio ūkinių, verslo subjektų, kurie valdo nemažą kiekį autotransporto priemonių, pasitikėjimą. Mūsų bendrovė ne vienerius metus sėkmingai ir patikimai bendradarbiauja su visomis draudimo kampanijomis Lietuvoje, kas dar kartą įrodo mus esant vienu geriausių ir patikimiausių autoservisų Kaune.
Be automobilių remonto mes taip pat užsiimame jų prekyba. Parduodame tiek patyrusius autoįvykius, tiek sveikus automobilius. Galime garantuoti prieinamą kainą ir gerą automobilių kokybę, nes turime sutartis su didžiausiais Vokietijos aukcionais iš kurių ir siūlome pirkti automobilius.